Mir se vini riniakosovare.tk

Lajme nga Vendi

Dafina së shpejti me një bashkëpunim të ri, këtë herë me Capital T dhe 2 po 2

ImageNjëra ndër këngëtaret më aktuale në skenën muzikore, Dafina Zeqiri, ka vendosur të vizuelizojë një këngë të re. Videoklipi i ri është planifikuar të xhirohet në qendrën për skijim, në Brezovicë, ku javë më parë ajo kishte pësuar thyerje të hundës përderisa skijonte. Kështu ka njoftuar agjencia e lajmeve “Kosovapress”. Sipas kësaj agjencie, kënga të cilës do t’i realizohet videoklipi quhet “Shumë nalt” dhe do të jetë një bashkëpunim i Dafinës me reperin Capital T dhe grupin 2 po 2. Kjo shënon vazhdim e bashkëpunimeve të Dafinës pas atij me Bleron dhe F-Kayn në këngën “La vida loca”. Ndërsa, sa i përket solo-prezantimeve, “Bateritë” është kënga me të cilën Dafina ishte pjesëmarrëse në festivalin “Kënga magjike 2008”, ku u shpërblye me çmimin “Magjia e parë”, i cili u jepet artisteve më të dalluar ndër të rinj.
 

 
 

Search site

© 2008 All rights reserved.